Львівський міський голова Андрій Садовий через своїх чиновників змушує керівників медичних закладів Львова відмовлятися від допомоги Фонду Порошенка та "Європейської солідарності", щоби на їхньому тлі не втрачати політичних балів.

Про це заявив очільник фракції "Європейської солідарності" у Львівській міській раді Петро Адамик.

"Напередодні видання "Захід.нет", яке належить дружині Садового, опублікувало нібито лист керівників медичних закладів Львова, в якому вони відмовляються від нашої допомоги...Не хочу думати, що таке поважне видання дозволяє собі публікувати фейки, тому проситиму в міського голови на найближчій сесії показати цей лист нам вживу. Чи існує цей лист сьогодні? Дуже сумніваюся. Чи з'явиться він до того часу, як буде організовано сесію? Можливо. Але для цього чиновникам доведеться витратити цілий день. Як вони робили це вчора, обдзвонюючи лікарів й вимагаючи відмовлятися від допомоги, щоб, вбережи Боже, якійсь партії, крім "Самопомочі", хтось не подякував. Ця ситуація мене як мінімум дивує", - зазначив Адамик.

Голова фракції повідомив, що "Європейська солідарність" збирає підписи за підвищення зарплат для медиків Львова та області й згодом пропонуватиме місцевій владі ухвалити рішення для їхньої підтримки:

"У Львові лише за один день ми зібрали 867 підписів, у Львівській області - 2931 підпис. Це підписи реальних медиків, лікарів, медсестер. Не було би підписів, якби не було проблеми. Головні лікарі за вказівкою роблять вигляд, ніби все добре, а насправді - зовсім не так. Ми це все збираємо і все озвучимо, всю проблематику, яка є, з конкретними адресами, конкретними медичними закладами, в яких є проблеми".

"Сьогодні на апаратній нараді міський голова сказав, що є програма виходу Львова з карантину, яку затвердять на найближчому виконкомі. Ми активно включимося в обговорення цієї програми і висновки, які отримали по медичних закладах, в цю програму обов'язково вкладемо. Дамо відповідні доручення відповідним органам, визначимо відповідальних, щоби ця ситуація, яка сьогодні є, була виправлена. Розумію, що це важка робота, але це ті цеглинки, з яких буде закладатися майбутня безпека міста перед новими викликами, які з'являтимуться в медицині", - додав Петро Адамик.