Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявив керівник фракції ВО «Свобода» у міській раді Маркіян Лопачак.

«Насправді це не є неповага до депутатів, тому що вони приходять працювати і виконують свої обов'язки. Це є неповага до львів'ян, до яких Андрій Садовий звертався на попередніх виборах з проханням «дайте мені шанс, візьміть мене на роботу», а тепер успішно цю роботу прогулює», – зазначив він.

За словами Маркіяна Лопачака, саме після таких моментів, коли міський голова, замість працювати на сесії, займається іншими справами, з'являється багато непорозумінь та скандалів, яких можна би було уникнути.

«Зважаючи на те, що пленарні засідання відбуваються не так часто, дивно, що коли розглядаються важливі стратегічні питання розвитку міста, кадрові, бюджетні та господарські питання, міський голова не з`явився на сесії, натомість надав перевагу своїй присутності на «Медіафорумі»», – обурився він.

Також із керівником фракції говорили і про нещодавні нагородження людей, які мають проросійську позицію. За його словами, оскільки Львів не є тим містом, яке має толерувати і дозволяти такі речі, то єдиним поясненням є бажання мера здобути певні політичні дивіденди за його межами.

«Не хотілося би вірити, що це робиться свідомо. Хочеться вірити, що це просто чиясь нефаховість чи халатність, але коли такі речі набирають системності, то треба бити на сполох і ці речі не дозволяти. На жаль, єдине, що це можна не дозволяти і звертати увагу, коли міський голова присутній на сесіях міської ради і можна до когось апелювати», – додав Маркіян Допачак.

Більше – у відео. Прямі ефіри «правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.