Як інформує кореспондент Вголосу, у залі зареєструвались 63 депутати. Міського голови Андрія Садового на сесії наразі немає.

У сьогоднішньому порядку денному 139 питань. Серед них уже «традицйні» про позбавлення депутатського мандату Богдана Панкевича, про склад виконкому. Депутати також розглянуть бюджетні питання, вирішать долю будинку на вул. Зелена, 57.

У порядку денному також питання «Про подачу до Міжнародного олімпійського комітету кандидатури міста Львова для участі у процедурі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року», «Про затвердження Положення про порядок створення, реорганізації та ліквідації комунальних підприємств», «Про врегулювання розміщення тимчасових споруд, які функціонують біля фрамів Львова», «Про затвердження договору інвестування будівництва багатопрофільного медичного закладу на вул. І.Миколайчука, 9», Про погодження документації із землеустрою підприємцям – власникам тимчасових споруд (ухвала прийнята на пленарному засіданні 23.09.2013, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).