Таку думку Олег Соскін висловив у своєму блозі.

«Мер Львова та лідер партії Самопоміч Андрій Садовий зробив велику помилку – урочисто прийняв колишнього президента Кучму, який знищив Україну, і дозволив йому дарувати у Львові в музичній школі-інтернаті сертифікат на купівлю піаніно. Як можна з рук Кучми брати подарунки? Звичайно, Садовий «відзначився». Це все одно, що людина працювала-працювала, а потім взяла і все, що заробила, спустила в унітаз. Це теж саме, що прийняти у себе Кучму», – вважає Олег Соскін.

«Країна заплатила такими стражданнями, народ піднявся на революцію проти Кучми в 2004 році і раптом Садовий приймає Кучму – творця режиму бандократії. Яка ж це Самопоміч? Садовому треба прокинутися, що ж це він таке робить? Він же себе позиціонує як християнин, греко-католик, а приймає диктатора, проти якого боровся народ, і сам Садовий теж боровся», – наголосив директор Інституту трансформації суспільства.

Як писав «Вголос», 14 жовтня до львівської музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької завітав другий Президент України Леонід Кучма. На урочистому прийомі Кучми був присутній мер Львова Андрій Садовий та екс-голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.