Сайт ZAXID.NET, який належить дружині міського голови Львова Андрія Садового, повідомив про смерть генерал-лейтенанта міліції, колишнього керівника міліції Львівщини і заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Це виявилось фейком.

У четвер, 26 листопада, ZAXID.NET повідомив, що Василь Пісний помер від ускладнень, спричинених коронавірусом. Втім, як стало відомо "Вголосу" з власних джерел, це не відповідає дійсності.

Після того, як інші ЗМІ повідомили, що смерть Василя Пісного — це фейк, журналіст ZAXID.NET Андрій Дрозда вирішив пожартувати із цього приводу. У своєму Telegram-каналі "П'ємонт" Дрозда написав таке:

"Пісний воскрес! Воістину воскрес! Саме так вітаються сьогодні правдиві галичани".

Як відомо, ЗМІ Садового вже впродовж тривалого часу ведуть дифамаційну кампанію проти Василя Пісного.

Так, наприклад, у 2015 році ще один сайт дружини Садового — "24 канал" поширював непідтверджену компроментуючу інформацію про Пісного, заявляючи, нібито його призначили до СБУ спеціально для стеження за Садовим.

А у лютому 2019 року Садовий звинуватив Пісного в обстрілі свого будинку гранатометами, який стався ще в 2014 році, однак не надав при цьому ніяких підтверджень і досі.

Відповідна новина на сайті ZAXID.NET:

Нагадаємо, що ZAXID.NET вже неодноразово поширював фейки про опонентів міського голови Львова Андрія Садового.

Зокрема, 17 листопада, напередодні виборів міського голови Львова ZAXID.NET повідомив, нібито "львівський осередок партії ОПЗЖ підтримав та відверто агітує за опонента Садового на виборах львівського мера – Олега Синютку". Це виявилося неправдою.

Водночас 25 листопада, намагаючись скомпроментувати опозиційні до Садового фракції Львівської міської ради, ZAXID.NET розповсюдив фейк про "колапс у селах Львівської ОТГ".