Інтернет-видання, яке належить дружині Андрія Садового, опублікувало спростування неправдивої інформації, яку поширили у трьох своїх статтях про ГО «Розвиток Громади».

Про це поінформували на сайті  ГО «Розвиток Громади».

«За рішенням суду «ZAXID.NET» на своєму сайті висвітлив спростування у тих самих розділах (сторінках веб-сайту), де розміщувалася недостовірна інформація, тим самим шрифтом, такого ж кольору. У всіх цих новинах тепер вказано, що вони містить недостовірну та таку, що не відповідає дійсності інформацію», - розповідає представник ГО «Розвиток Громади», адвокат Соломія Глинська-Кривонос.

Спростування з’явилося у цих трьох статтях:

1) «Поліція повідомила про самогубство відомого львівського активіста»

2) «Учасники кількох львівських угруповань спробували захопити редакцію «Захід.Нет»

3) «Спроба захоплення редакції ZAXID.NET: відео з камер спостереження» 

Нагадаємо, у лютому 2019 року ГО «Розвиток Громади» звернулася до Господарського суду Львівської області із позовною заявою до ТзОВ «Захід.Нет» про захист ділової репутації. 23 жовтня того ж року Феміда визнала недостовірною та такою, що принижує ділову репутацію інформацію про ГО «Розвиток Громади», що поширена у статтях на сайті Zaxid.net. ТзОВ «Захід.Нет» подало апеляцію, однак 1 жовтня Західний апеляційний господарський суд відмовив їм у задоволені апеляційної скарги, і залишив рішення першої інстанції без змін.