Ресурс дружини Андрія Садового - Катерини Кіт-Садової, - ZAXID.NET повідомив, що «львівський осередок партії ОПЗЖ підтримав та відверто агітує за опонента Садового на виборах львівського мера - Олега Синютку на офіційній сторінці партії у Facebook».

Однак у самій публікації цю інформацію він же ж і… спростував.

Так, у публікації ресурс уточняє:

«Сторінка «Опозиційна Платформа – За Життя. Львівщина» є офіційною сторінкою львівського осередку партії ОПЗЖ – це ZAXID.NET підтвердив заступник голови львівського обласного осередку ОПЗЖ Михайло Герман», - йдеться у повідомленні.

При цьому ZAXID.NET повідомляє у цій же новині:

«За словами Михайла Германа, виступати з офіційною заявою про підтримку Олега Синютки у другому турі виборів мера Львова ОПЗЖ не планує». «Це не означає, що ми за Синютку, це означає, що ми проти Садового. Я не знаю Синютки і мені ніхто з Києва команди не давав», – заявив Михайло Герман.

Відтак є цілком очевидним, що у намаганні спродукувати черговий фейк проти опонента Садового та обдурити виборців, ZAXID.NET у своїх маніпуляціях обдурив передусім сам себе.

У коментарі «Вголосу» Михайло Герман заявив, що журналісти сайту ZAXID.NET перекрутили його слова. «Я не казав, що наш осередок підтримує на виборах Синютку. Я сказав, що ми проти Садового, тому що Садовий допустив у Львові транспортний колапс, також половина мешканців міста виїхала за кордон, господарювання тут ніяке – він просто вичерпав всі свої потуги, - заявив Герман. - Тому ми - проти Садового, але – не за Синютку і його не підтримуємо». Також Герман зазначив, що більше з журналістами ZAXID.NET спілкуватися не буде.

До слова, згаданий ресурс не вперше публікує нашвидкуруч «склепані» фейки проти опонентів наразі ще мера Садового. Чого вартують лише псевдодослідження наближеної до Садового соціологічної агенції «Фама», у яких «соціологи» «малювали» своєму босу зі стелі рейтинги, котрі, як виявилось із результатів голосування, взагалі не мали нічого спільного з реальністю.