Про це заявив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час візиту в Академію сухопутних військ, передає кореспондент Вголосу.

Дмитро Саламатін заслухав доповіді про призначення, склад та можливості матеріально-технічної бази Академії. Крім того, він оглянув кафедру тактики факультету бойового застосування військ та кафедру тактики аеромобільних підрозділів факультету аеромобільних військ та розвідки.

«Скажу, що Академія заслуговує найвищих похвал. Видно, що тут працює тверда командирська рука, і на такі навчальні заклади повинні орієнтуватися усі наші збройні сили», – сказав Міністр оборони.

Відповідаючи на запитання журналістів про подальше фінансування Академії із державного бюджету, Дмитро Саламатін зазначив, що робитиме «все можливе і навіть більше».

Також Міністр оборони разом із головою Львівської ОДА Михайлом Костюком взяли участь в урочистій церемонії висадження дерева на «Алеї почесних гостей».

Як писав Вголос, сьогодні Міністр оборони України Дмитро Саламатін ознайомився із виробничими потужностями Державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод».