Сторони обговорили стан і перспективи співпраці Міністерства оборони України та ОБСЄ, хід виконання спільних проектів в Україні, зокрема, щодо утилізації компоненту ракетного пального типу “меланж”.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні пані Мадіна Джарбусинова відзначила ефективність співпраці за проектами, які вже було реалізовано протягом останніх років та які реалізуються сьогодні.

«Нині керівництво ОБСЄ оцінює співробітництво з українським оборонним відомством як одне з найбільш успішних. Про це свідчить особистий патронаж українських проектів секретаріатом ОБСЄ, який вбачає у вашій державі надійного та стабільного партнера», – наголосила пані Мадіна Джарбусинова.

Дмитро Саламатін висловив готовність і надалі сприяти українському представництву Організації з безпеки та співробітництва в Європі в усіх сферах у межах компетенції Міністерства оборони України.

Підсумовуючи зустріч, він наголосив, що стосунки між Україною та ОБСЄ ще не вичерпали свого потенціалу і повинні поглиблюватися. Серед можливих напрямів подальшої співпраці він назвав співробітництво з питань верховенства права, побудови демократичного суспільства тощо.

«Необхідно шукати нові шляхи співпраці та йти вперед», – підкреслив Дмитро Саламатін, зазначивши, що найближчим часом оборонним відомством України буде підготовлено пропозиції для включення в перспективний план співробітництва на наступний рік.