Про це він написав у Facebook, коментуючи заяву Луценка про те, що міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця.

«Генеральний прокурор Луценко остаточно забрехався! Щойно… він заявив, що Міграційна служба відмовила мені в праві перебувати в країні та мене можна депортувати», – написав Саакашвілі.

Він додав, що Міграційна служба йому «не те що не відмовляла», а досі не надала жодних документів, які оскаржували б його право перебувати в Україні.

«Кілька тижнів тому мої адвокати подали позов до суду про бездіяльність Міграційної служби та повне ігнорування моїх запитів! Цього четверга, 26 жовтня, у Львівському окружному адміністративному суді відбудеться слухання у цій справі», – написав Саакашвілі.

Він також порадив Луценку, який «не має вищої юридичної освіти» прочитати закон «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

«Там чорним по білому написано, що зараз мій статус в Україні повністю легальний – я особа, яка має постійне місце проживання на території України, користуюся усіма правами громадянина і депортувати з території України мене не можна», – сказав екс-президент Грузії.

«Юрію Віталійовичу, годі видавати бажане за дійсне, ці фантазії для посадової особи, особливо для генерального прокурора – дуже згубна риса», – підсумував Саакашвілі.

 

«Вголос»