У м. Самбір Львівської області створюються ініціативні групи щодо відкликання міського голови Тараса Тершовчина, ― повідомив сьогодні на прес-конференції народний депутат Ярослав Кендзьор, відповідаючи на питання чи буде він ініціювати проведення референдуму про недовіру міському голові Самбора Тарасу Тершовчину.
„Перший заступник, якого він недавно звільнив та інші мешканці Самбора створюють ініціативні групи з приводу відставки міського голови Самбора”,― сказав він.
Ярослав Кендзьор зазначив, що вчора, 16 січня, мав чергову зустріч з виборцями у народному домі в Самборі. „Я відчув, що настрій громади Самбора щодо міського голови Тараса Тершовчина”,― додав він. Він особливо ускладнився, за словами Ярослава Кендзьора, коли під час всієї виборчої кампанії міського голови практично не було видно на жодному із заходів, які організовувалися на підтримку Віктора Ющенка. „Десь міський голова подався до Києва, десь спробував раз чи два засвітитися на Майдані поруч з Ющенком”, ― зауважив він.
За словами Ярослава Кендзьора, самбірчан також обурює те, що під час останньої сесії міськради міський голова виставив охорону, привезену із Києва, яка не пускала нікого у міськраду
„Процес відкликання міського голови розкручується повним ходом”, ― наголосив він.
Як повідомляло агентство, Львівський обласний штаб Ющенка восени минулого року закликав самбірчан використати всі можливі механізми для ініціювання відставки Тершовчина з посади міського голови.