Голова фракції "Самопоміч" у ЛМР Юрій Мельник за вказівкою міського голови Львова Андрія Садового закликає депутатів не приходити на сесію Львівської міської ради. По суті, це є грубим порушенням українського законодавства і спробою узурпувати владу у Львові.

Так, як стало відомо "Вголосу" із джерел у депутатському корпусі, очільник фракції "Самопомочі" телефонує обранцям ради нового скликання та закликає їх не приходити на засідання.

Нагадаємо, що напередодні Андрій Садовий назвав рішення Міської виборчої комісії щодо призначення першої сесії Львівської міської ради нового скликання на 24 листопада "аферою" і у притаманному йому стилі заявив, що владу у місті намагаються захопити “злочинні клани”.

На цю заяву звернув увагу голова Львівської міської організації "Європейської солідарності" Петро Адамик. Депутат процитував Закон України "Про місцеве самоврядування" і пояснив, що своїм рішенням Міська виборча комісія не те що не скоїла нічого протизаконного, а навпаки — зупинила грубе порушення українського законодавства.

Адамик процитував Частину 2 статті 46 цього закону, підкресливши, що вона вимагає проведення першої сесії новообраної ради не пізніше як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради. Відтак, згідно із законом, сесія Львівської міської ради мала бути скликана ще 17 листопада.

Зважаючи на це, депутат закликав міського голову не порушувати українське законодавство і не намагатися узурпувати владу у Львові.