Про це повідомляє російське державне агентство ИТАР-ТАСС.

«Вибори пройдуть синхронно з Донецькою народною республікою. Як попередню дату погоджено 2 листопада», – повідомив так званий голова Верховного ради «ЛНР» Олексій Карякін.

У свою чергу так званий перший віце-прем'єр самопроголошеної проголошеної «ДНР» Андрій Пургін підтвердив, що попередня дата проведення виборів в республіці намічена на 2 листопада.

«Поки у нас немає закону про вибори, але до цієї дати ми розраховуємо його розробити і прийняти», – сказав він.

При цьому вони заявляють, що керівники проголошених республік, що питання про те, коли проводити місцеві вибори, вони будуть вирішувати самостійно.

Як повідомляв «Вголос», 11 травня 2014 року в деяких частинах Донецької й Луганської областей, які нині контролюють збройні проросійські сепаратисти з угруповань «Донецька народна республіка» й «Луганська народна республіка», намагалися провести незаконні «референдуми» щодо «незалежності» цих територій. Україна й держави світу вже заявляли, що ці заходи незаконні й нелегітимні, і їхнє проведення не має ніяких наслідків. Натомість Росія надає цим заходам щонайширшу інформаційну і, як вважають, і фінансову й організаційну підтримку – попри те, що її президент Володимир Путін на словах закликав сепаратистів відкласти ці «референдуми».