Сенатор Берні Сандерс від лівого крила Демократичної партії випереджає інших кандидатів у президенти серед демократів, проте президент США стверджує, що Сандерсу не дадуть офіційну номінацію.

Про це повідомляє  Yahoo News.

За даними опитування Yahoo News від YouGov, сенатор Берні Сандерс обійде всіх інших кандидатів у президенти від Демократичної партії у перегонах сам на сам.

Він набрав найбільше голосів  в Айові та Нью-Гемпширі і тепер лідирує в національних опитуваннях.

За Сандерса готові проголосувати 29% демократичних виборців, в той час, як колишнього віцепрезидента США Джо Байдена підтримують 19%.

Разои з тим, президент Трамп написав у Twitter, що Демократична партія не дасть Сандерсу офіційну номінацію: «І знову це відбувається з Божевільним Берні, як і минулого разу, але ще більш очевидно. Вони відбирають у нього номінацію від Демократичної партії, і він нічого не може з цим зробити. Корумпована система!», – зазначив Трамп.

Відповідно до американської системи виборів, у кожному штаті проходять праймеріз, які визначають по одному з кандидатів від кожної партії. Основне голосування між кандидатами відбудеться у листопаді цього року. Тоді буде остаточно визначено, хто наступні чотири роки обійматиме посаду глави Білого дому.

Нагадаємо, Зеленський розповів сенаторам США про масштабні плани України.