Кандидат у президенти від Демократичної партії Берні Сандерс застеріг Росію від спроб втручання у вибори у США після отримання інформації, що Москва нібито намагається допомогти його кампанії.

Про це повідомляє Reuters.

“Розвідка говорить нам, що вони втручаються в цю кампанію, прямо зараз, в 2020 році. І моє послання президенту Путіну буде таким:, якщо мене оберуть, повірте, ви не будете втручатися в американські вибори”, – заявив Сандерс.

Кандидат від Демократичної партії США з Вермонта, 78-річний Сандерс вважається одним з перших претендентів на висунення від Демократичної партії і в суботу, як очікується, виграє кокуси в Неваді.

За даними ЗМІ, американські офіційні особи розповіли Сандерсу про російські зусилля, а також поінформували президента-республіканця Дональда Трампа і американських законодавців. Яку форму має російська допомога незрозуміло.

У Конгресі підтвердили інформацію: представники розвідки повідомили законодавцям, що Росія, схоже, бере участь у дезінформаційних і пропагандистських кампаніях, щоб просунути кампанії як Сандерса, так і Трампа.

Сандерс сказав, що його проінструктували близько місяця тому.

“Нам сказали, що Росія, можливо, інші країни, збираються брати участь у цій кампанії. Ось моє послання Росії: тримайтесь подалі від американських виборів” – сказав кадидат.

Кремль звинувачення відкидає.

Нагадаємо, Сандерс випереджає інших кандидатів від Демократичної партії на праймеріз.