Україна вдарить по Росії новими санкціями.

Про це пише “МТОТ”.

Як зазначається, уряд внесе на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозиції щодо розширення санкцій переліку підприємств. Відповідне рішення було схвалено 24 липня під час засідання Кабмінуза ініціативи МТОТ.

Зокрема, санкції стосуються низки юридичних осіб, залучених до процесу будівництва магістрального газопроводу “Краснодарський Край – Крим”, незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах, в тому числі, родовищах, що знаходяться в межах  материкового шельфу України.

Повідомляється, щодо санкційного списку потрапили 18 юридичних осіб, зареєстрованих на території Російської Федерації, та ще 6  зареєстрованих на території  тимчасово окупованого Криму. Також, до санкційного списку потрапили підприємства, які залучені до постачання матеріалів, обладнання та послуг заводу оборонно-промислового комплексу Російської Федерації “АТ “Завод Фіолент””.

Серед них є підприємства, які  зареєстровані на території РФ, Китайської Народної Республіки, Республіки Туреччина та Боснії і Герцеговини. Сказано, що такі дії з боку зазначених юридичних осіб створюють реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України.

Нагадаймо, Євросоюз ухвалює рішення про продовження санкцій проти Росії через “дуже вагомі причини”.