САП вимагає взяти під варту колишнього нардепа і скандального забудовника Максима Микитася, якого підозрюють у справі про заволодіння майном Нацгвардії.

Про це йдеться у повідомленні САП у Facebook.

Повідомляється, що 8 травня у Вищий антикорупційний суд було подано клопотання про зміну запобіжного заходу із застави на утримання під вартою з альтернативою внесення 100 млн гривень.

У САП також нагадали, що 29 квітня 2020 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала рішення слідчого судді, яким з підозрюваного у справі заволодіння квартирами Нацгвардії, в дохід держави стягнуто 80 млн гривень. Суд апеляційної інстанції частково задовольнив апеляційну скаргу захисників колишнього нардепа та визначив, що стягненню підлягає лише 30 млн гривень застави.

Крім того, Апеляційна палата ВАКС визначила для вказаного підозрюваного нову заставу у розмірі 100 млн гривень. Попри те, що строк внесення застави закінчився, колишній депутат й досі не сплатив кошти.

"Не дивлячись на грубе порушення умов запобіжного заходу, прокурор звернувся до суду з вимогою змінити колишньому депутату запобіжний захід. Про дату розгляду зазначеного клопотання буде повідомлено додатково", – додали в САП.

Нагадаємо, що раніше ВАКС стягнув з Микитася 30 мільйонів застави.