«На жаль, настане час, коли питання звучатиме не як “Чи бажаєте ви?”, А як “чи є у вас вибір?”... У цьому випадку я не зможу продовжувати говорити собі: я щасливий, я воджу доньку до школи і беру участь у конференціях по всьому світу. В цьому випадку, насправді, я повинен піти (в політику). Не тому, що хочу, а тому, що повинен. Виключно тому, що йдеться про Францію», — написав Саркозі у статті для одного з щотижневих юридичних видань, яке вийде в друк завтра.

Саркозі зазначив, що за інших умов «не хоче займатися політичним світом, який (на його погляд) є смертельно нудним».

«І потім, подивіться, як до мене ставилися! Як мене викликали на тринадцятигодинний допит у справі Бетанкур... Не кажучи вже про те, як вони поводилися з моєю дружиною (Карлою Бруні-Саркозі) — заборонили співати на п'ять років», — розповів екс -президент держави, який проходить як свідок у гучній справі спадкоємиці L'Oreal Ліліан Бетанкур.
На думку слідчих, він скористався слабкістю Бетанкур, яка страждає хворобою Альцгеймера, щоб отримати від неї гроші на виборчу кампанію.

Ніколя Саркозі очолив Францію у квітні 2007року, а у квітні минулого року на цій посаді його змінив соціаліст Франсуа Олланд.

Джерело: РИА Новости