Про це повідомляє AFP з посиланням на державні ЗМІ Саудівської Аравії, – пише Укрінформ.

«Саудівська Аравія в п'ятницю перехопила балістичну ракету над південним королівством біля кордону з Єменом, повідомляють державні ЗМІ, через кілька годин після того, як повстанці в Ємені заявили, що вони почали атаку», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, повстанці-хусити, які ведуть збройну боротьбу з Саудівською Аравією і її союзниками, заявили, що запустили ракету у південно-західну провінцію Найран.

Згідно з повідомленням державного каналу Саудівської Аравії Al Ekhbariya TV, саудівські ВПС перехопили балістичну ракету над тією ж провінцією.

Як повідомлялося, 4 грудня Саудівська Аравія завдала авіаудару по позиціях хуситів в Ємені, які ведуть бої зі своїми колишніми союзниками – силами колишнього президента країни Алі Абдалли Салеха.

Військовий конфлікт у Ємені триває з вересня 2014 року. Саудівська Аравія зі своїми союзниками бере в ньому активну участь на боці президента Ємену Мансура Хаді, а Іран – на боці повстанців-хуситів. Внаслідок бойових дій за час конфлікту загинуло понад 10 тисяч людей.

Як писав «Вголос», у Саудівській Аравії заснували новий антитерористичний альянс із 41 країни. Цей військовий союз мав стати «ясним сигналом» для терористичних організацій.

 

«Вголос»