Про це вона сказала сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Депутат заявила, що треба довести до логічного кінця те, що було розпочато на Майдані, а саме – перезавантажити країну.

Савченко запропонувала свою національну ідею «Народне державотворення України. Концепція перезавантаження України», та ознайомила із її основними пунктами.

За її словами, написання нового Основного закону повинно відбуватися «у закритому режимі, на розумно обмежений термін, по типу анклаву при обранні Папи Римського».

Також народний депутат висловила думку, що муніципальна поліція, слідство та місцеві загони територіальної оборони повинні користуватися правом вільного носіння зброї.

Савченко вважає, що місцеві суди і прокуратура повинні затверджуватися громадою на народних слуханнях за результатами розгляду кандидатур на посади суддів і прокурорів. До того ж, вона висловилася за суд присяжних, який виконуватиме роль народного контролю на судових процесах. Також Савченко виступає за впровадження одного Всеукраїнського суду з правом апеляції в адміністративних і кримінальних справах.

За її словами, надра землі та природні ресурси повинні належати народу із створенням органу народного контролю за ними.

«Законотворчий орган – Народна влада, куди делегуються обрані представники на місцевих виборах громадою кожної адміністративної одиниці України за виборчим законом, прописаним у Конституції України, із правом громадян змінювати свого представника в Народній раді в будь-який час», – заявила Савченко.