Про це інформує «Радіо Свобода» з посиланням на її адвокатів.

«Отже, як я і говорив Надія Савченко в Москві, в СІЗО-6 в Печатниках. Ніяких Санкт-Петербургів», – написав у Twitter один із захисників Савченко Марк Фейгін.

За його словами, «Савченко спробують «розвести» на часткове визнання провини, відмова від адвокатів і типу співпрацю зі слідством і оперативниками».

«Одним словом, далі буде справжній саспенс. Драма «Як посадити невинуватого і щоб тобі за це нічого не було», – зазначив він.

Інший адвокат Микола Полозов повідомив, що зараз із Надією Савченко перебуває захисник Ілля Новіков.

Як писав «Вголос», вчора з'явилася інформація, що українську льотчицю Надію Савченко везуть на психіатричну експертизу до російського Петербурга, щоб визнати її неповносправною.

Раніше сьогодні адвокати Савченко заявили, що її вивезли з Воронезького СІЗО у невідомому напрямку. Після цього російські слідчі заявили, що українська льотчиця, яку утримують під арештом у Росії, пройде психіатричну експертизу у Москві

Як писав «Вголос», Воронезький обласний суд відмовився звільнити під заставу українську льотчицю Надію Савченко, якій продовжили термін утримання до 30 жовтня. 

Нагадаємо, 11 вересня російське МЗС заявило, що Росія не збирається звільняти полонених українців Надію Савченко та Олега Сенцова.

Раніше глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що і льотчиця Надія Савченко, і режисер Олег Сенцов є у списках затриманих, обмін яких передбачений за мінськими домовленостями. 

Звільнення полонених є однією з умов припинення вогню згідно з протоколом, який підписали у Мінську 5 вересня. 

10 вересня президент України закликав генсека ООН допомогти звільнити Савченко та Сенцова. 

Міністерство закордонних справ України вручило консулові посольства Росії ноту протесту проти примусового направлення українського офіцера Надії Савченко на психіатричну експертизу в Москву.