Вона подякувала матері за те, що дочекалася, сестрі, яка воювала за неї, народу України і всьому світу, хлопцям, які залишилися живі і які поклали життя за Україну.

«Народ – це велика сила. Якби народ не говорив, то політики б нічого не робили. Напевно, суть демократії в тому, щоби народ говорив, а його чули політики. Нас будуть чути, бо ми – українці, бо ми за це клали життя і не одне. І ми цього досягнемо, щоби наш голос більше ніколи не залишався не почутим. Прошу вибачення, що я жива, але я завжди готова піти в бій за Україну до переможного кінця! Україна має право бути, бути, незважаючи на чиюсь гнилу душу і хвору голову, бо ми – народ, ми – нація», – наголосила Надія Савченко.

Вона також передала привіт росіянам і закликала їх нарешті встати з колін.

«Я передаю привіт росіянам і кажу, що нічого боятися, з колін треба вставати. Розумію, що не та країна, в якій з колін вставати легко. Але якщо вони хочуть так само жити в злагоді й мирі, то їм треба вставати з колін», – підкреслила Надія.

Вона додала, що буде працювати для того, аби наші військові не віддавали своє життя.

«Я буду працювати, щоби, по-перше, повернувся додому кожен полонений живим, щоби менше загинуло наших хлопців. Будемо працювати, щоби Україна була сильною, щоби українці мали право бути українцями на своїй землі», – сказала Савченко.

На цій же зустрічі Президент України Петро Порошенко присвоїв Надії Савченко звання Героя України та вручив орден «Золота зірка».

Як повідомляли, Надія Савченко сьогодні прибула до України з російського полону.