Про це вона заявила в інтерв’ю сайту Михайла Ходорковського «Открытая Россия».

«Я була на двох війнах і готова померти в ім’я справедливості. Ваш прем’єр Медведєв сказав, що якщо відрубають систему SWIFT, то Росія готова на всякі заходи. Я теж готова на всякі заходи. Я тримаю себе силою волі. Я піду до кінця», – сказала Надія.

За її словами, фізичне самопочуття у неї зараз нормальне, на відміну від морального.

«Як інакше людина може почувати себе у в’язниці? В Україні рабами не народжуються», – каже Савченко.

При цьому вона усвідомлює, що її акція поки не надто дієва: «Найшла коса на камінь. «Золота рибка» поки у них в руках».

За її словами, жодних надій на суд вона не покладає, адже «якщо їм треба демонстративно покарати «українську фашистку» за вбивство російських громадян, вони покарають».

Водночас Савченко заявила, що жодних слідчих дій з нею не проводять, а слідчого вона не бачила з Нового року.

Проте зупинятися вона не має наміру: «Мені було б простіше померти в бою на Україні, ніж сидіти у в’язниці в Росії. Заради чого мені жити в російській в’язниці 25 років»?

При цьому вона додала, що «втрата одного бійця – це не програна війна».

Водночас Савченко категорично відмовляється від примусового годування: «Я напишу заяву головному лікареві і начальникові СІЗО, що розглядатиму примусове годування як тортури. Я помру тоді».

Як повідомлялося, у Басманний суд Москви надійшло клопотання слідства про продовження українському льотчикові Надії Савченко терміну утримання під вартою. Судове засідання відбудеться 10 лютого. Голодування української льотчиці триває 54 дні, і Савченко не збирається його припиняти, поки суд не змінить їй запобіжний захід.