Про це повідомила прес-служба Савченко на її сторінці у Facebook.

«Завтра, 24.07. о 09:00 має відбутися/відновитися/продовжитися процедура «психо-фізіологічної експертизи з використанням поліграфа» Надії Савченко в Київському науково-дослідному інституті судових експерти», — йдеться у повідомленні.

12 березня на допит до СБУ у зв'язку із затриманням В.Рубана було викликано нардепа Надію Савченко.

22 березня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора України Юрія Луценка і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Н. Савченко. Її підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; посяганні на життя державних і громадських діячів, підготовці до вчинення терористичного акту, створення терористичної групи чи терористичної організації, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Н.Савченко до 20 травня. 15 травня арешт Н.Савченко було продовжено до 13 липня, апеляційний суд залишив його в силі.

22 червня Шевченківський суд відмовився змінити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Н.Савченко на домашній арешт або взяття на поруки за клопотанням її адвокатів.