Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Насамперед, вони скерували повістку не на ті адреси - в Сокільниках я не живу і не прописаний вже 14 років, а газета «Ратуша» розташована не на Винниченка, 6, а на Винниченка, 8, але то ще не біда (це їх стиль роботи). Те, що я НЕ БУВ БЕЗПОСЕРЕДНІМ СВІДКОМ ВБИВСТВА І ЗАМАХУ – теж не проблема (принаймні для наших правоохоронців)», – написав журналіст.

У міліції Савельєву пояснили, що виклик стосується його публікації про замах на «Морду».

«Ви повинні прийти і розповісти, звідки у вас інформація і хто вам це все повідомив», – пояснив журналісту слідчий у справі.

«Повірте мені: таке запрошення до слідчого – це звичайна міліцейська спроба напхати в папки якомога більше всякого паперового непотребу і мотлоху з відповідями на кшталт: «Не пам’ятаю» і «Не пригадую», щоб потім можна було перевіряючим показати теку і сказати: «Бачите - ми пахали!!!» Як нема результату - то має бути велике шумовиння і імітація бурхливої діяльності», – обурюється Микола Савельєв.

Нагадаємо, на вул. Князя Романа невідомий розстріляв "Джип-Вольво", в якому знаходилися троє осіб. Водій автівки загинув на місці події, пасажира із вогнепальним пораненням забрали до лікарні. Пасажиром був Володимир Дідух, відомий у кримінальних колах за прізвиськом «Вова Морда».