На Львівщині СБУ блокувала канал контрабанди лікарських засобів з наркотичним вмістом.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Зазначається, співробітники Служби безпеки України блокували на Львівщині канал контрабанди іноземних лікарських засобів із вмістом психотропних та наркотичних речовин, які ввозились на територію України з однієї з європейських країн.

Оперативники спецслужби у пункті пропуску «Рава-Руська» Львівської митниці виявили та вилучили майже триста пігулок несертифікованих в Україні лікарських засобів. У складі препаратів міститься речовина псевдоефедрин, який використовується наркоділками для виготовлення психотропної речовини метамфетаміну в лабораторних умовах.

Лікарські засоби, придбані на замовлення «клієнтів», мешканка Львова перевозила автобусним рейсом міжнародного сполучення. Вона сховала наркотичні препарати в багажі серед особистих речей, приховуючи від митного оформлення.

За інформацією спецслужби, такі «рейси» жінка робила регулярно протягом тривалого періоду часу. Вилучені препарати направлені на експертизу, після проведення якої буде вирішено питання щодо оголошення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

Нагадаймо, співробітники Служби безпеки України у межах протидії системній корупції викрили схему привласнення грошей Державного бюджету під час проведення ремонту автомобільних доріг на території Київської області.