Контррозвідка Служби безпеки України перекрила канал незаконного переправлення стрілецької зброї та запасних частин до неї на територію України.

Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

«Оперативники та слідчі СБУ встановили, що менеджмент одного з вітчизняних приватних підприємств, яке спеціалізується на розробці зброї, налагодив схему протиправного ввезення із-за кордону складових частин бойового автоматичного озброєння. Для безперешкодного розмитнення товару ділки ввозили його під виглядом зброї нелетальної дії. Потім на потужностях підприємства збирали та постачали зброю на вітчизняні ринки і за кордон під виглядом спортивної», - йдеться у повідомленні.

Під час проведення спецоперації правоохоронці вилучили на одному з митних постів Київської області партію комплектуючих для виготовлення понад 150 одиниць озброєння.

Обшукуючи місця проживання фігурантів провадження та офісу підприємства, слідчі СБУ вилучили ще понад 30 пістолетів, пістолет-кулемет, гвинтівки, підствольні гранатомети та гранати, виявлено майже 3 тисячі боєприпасів до стрілецької та іншої зброї військового призначення, а також фінансову документацію, що підтверджує підписання контрактів на поставки озброєння за кордон.

В рамках кримінального провадження щодо ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу тривають слідчі дії.

Нагадаємо, співробітники прокуратури міста Києва викрили та ліквідували осіб, які організувала схему ухилення від сплати податків під час придбання брухту дорогоцінних металів, виготовлення та реалізації ювелірних виробів.