Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Служба безпеки України звертається до громадян, які володіють корисною для слідства інформацією за фактом вибуху 29 березня у приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

СБУ пропонує гарантовану винагороду у розмірі 25 тисяч гривень за достовірні дані, що посприяють у розкритті резонансного злочину.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», учора вночі, близько 00:30, у Луцьку невідомі обстріляли будівлю Генконсульства Польщі, що на вулиці Дубнівській 22б.  У результаті стрілянини пошкоджено дах будівлі Генконсульства. Вибух був достатньо сильним: від нього спрацювала сигналізація банку, розташованого неподалік. Консул Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцкі заявив, що нічний напад на приміщення консульства був терористичним актом.

У зв’язку з нічним обстрілом Генконсульства у Луцьку МЗС Польщі викликало посла України Андрія Дещицю. Служба безпеки України підозрює Росію у причетності до нічного обстрілу Генконсульства Польщі в Луцьку.

Депутати Луцької міськради підтримали звернення до МВС та СБУ, у якому засуджують обстріл Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку.