Про це йдеться в опублікованій на офіційному каналі СБУ Youtube телефонній розмові між відповідальними за «Вантаж 200» в Ростові-на-дону і «ДНР».

Зокрема, відповідальний по Південному генеральному округу РФ російський офіцер Євген Анатолійович (позивний «Вождь») звинувачує представника «ДНР» Беззаконного В.В. у підробці документів на «Вантаж 200».

За його словами, спеціальний вантаж, який їде з «ДНР» до центру в Ростові-на-Дону, має підтверджувати медичні довідки на відповідних бланках «ДНР».

«Це було в червні місяці минулого року, і ці документи приймають по всіх РАГСах Росії», – говорить телефоном «Вождь» і додає, що дончани створюють великі проблеми росіянам. Адже довідки про смерть громадян РФ на українських бланках час від часу «всплывают то в Питере, то в Красноярске».

Окрім цього, «Вождь» запевняє, що таких недійсних довідок у нього в сейфі кілька сотень.

«Я вам покажу скільки сотень ваших документів знаходиться в моєму сейфі. Всі ці довідки є недійсними, через це на кожен «Вантаж 200» ми мусимо виписувати російські документи», – пояснив офіцер і попросив представника «ДНР» наступного разу робити все за правилами.

Своєю чергою, представник «ДНР» Беззаконний В.В. говорить, що всі довідки про смерть виписані судово-медичною експертизою Калінінського району м. Донецька. Натомість «Вождь» наполягає що потрібно це робити на відповідних бланках.

«Давайте на майбутнє: тіла – не в цинку. Якщо це ополченці і громадяни Росії, вони мають проходити через ту військову частину, яку я вам вкажу. З цими документами «Вантаж 200» повинен їхати до нас, де ми його будемо виправляти», – говорить «Вождь».

Він також обурений тим, що російська преса у Ростові-на-Дону вже двічі задавалася питаннями щодо «Вантажу 200», який прибуває з України.

«Де  гарантія, що преса, яка вже двічі скакала, не прийде знов? Де гарантія, що родичі за долари не будуть… Люди різні бувають», – підсумував відповідальний за «Вантаж 200».