У Бердянську Запорізької області впродовж 13-14 вересня пройде планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Тож на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму.

Про це повідомляє “Главком”.

«Впродовж 13-14 вересня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Тренування відбудуться на території м. Бердянськ в умовах максимально наближених до реальних з використання спецтехніки та озброєння», – написав помічник начальника управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко.

Крім того, він повідомив, що у навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

Зазначається, що під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Мешканців і гостей регіону закликали зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у місті спецпризначенців та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Як писав “Вголос”, президент України Володимир Зеленський призначив чотирьох нових начальників управлінь Служби безпеки в Чернівецькій, Харківській, Миколаївській та Запорізькій областях.