Як повідомляє прес-центр СБ України, СБУ затримала трьох мешканців Харкова, які мали завдання вчинити тяжкі злочини проти мирного населення на Донеччині, перевдягнувшись у форму українських військових.

У такий спосіб куратори та ватажки «ДНР» намагалися відволікти увагу світової спільноти від злочинів російських терористичних підрозділів та дестабілізувати ситуацію в мирних містах.

Учасники диверсійної групи отримали вказівку прибути до м. Курахове Мар’їнського району Донецької області, де їхні поплічники приготували для них зброю та військовий одяг з розпізнавальними знаками українських вояків. Після цього зловмисники готувалися пограбувати місцевого підприємця, вчинити жорстоку розправу над ним та його родиною – це повинно було стати темою чергових замовних сюжетів на російському телебаченні.

СБУ запобігла реалізації злочинного наміру і затримала диверсантів. У зловмисників вилучено два карабіни, гранати РГД-5, велику кількість набоїв. У рамках кримінального провадження затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочинів, тривають слідчі дії.