Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

«У публікації зазначені прізвища громадян України та іноземних держав, яких планувалось фізично знищити в результаті терористичних актів на території нашої країни», — йдеться в повідомленні. 

Також у СБУ зазначили, що «відповідні дані будь-кому, у тому числі автору публікації вищезгаданого інтернет-ресурсу на розголошення зазначених відомостей органом досудового розслідування та процесуальним керівником не надавалися». 

У відомстві повідомили, що кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 387 Кримінального кодексу України (Розголошення даних досудового слідства або дізнання). Наразі тривають слідчі дії.

«СБУ відкрила нову справу проти «Страна.ua» за публікацію «розстрільного» списку. Якого, за їхніми словами, ніхто не бачив, і який ми вигадали самі. Час дивовижних історій», — прокоментувала ситуацію перша заступниця головного редактора видання Світлана Крюкова у Facebook.

Зазначимо, що 5 червня видання «Страна.ua» з посиланням на власне джерело опублікувало список з 47 журналістів, громадських активістів та культурних діячів, на яких нібито готувався замах у межах «справи Бабченка». Додамо, що головреда видання Ігоря Гужву підозрюють у хабарництві, він виїхав з України.