Про це інформує прес-центр СБУ.

Для фальсифікатів контрабандним шляхом завозилася китайська сировина, а готові «препарати» з приховуванням від митного контролю постачалась до європейських країн.

Слідчі УСБУ у Дніпропетровській області розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження затримано трьох зловмисників. Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання контрабандистів було виявлено та вилучено 10 тисяч пігулок та 5 тисяч ампул – сильнодіючі речовини у складі анаболічних стероїдних препаратів (діючі речовини – метандієнон, нандролон), а також велику кількість лікарських засобів сумнівного походження.

У гаражі, що належить одному з учасників угруповання, виявлено підпільну лабораторію з якої вилучено: обладнання для виробництва, пакування та сортування сильнодіючого лікарського засобу «Danabol» (діюча речовина метандієнон) та отруйної речовини «Turinover» (діюча речовина тестостерон);17 кг сировини (порошок метандієнону) та 1 кг сировини (порошок тестостерону), що використовувалась для виробництва пігулок; понад 20 тисяч порожніх ампул, наклейок та прес-форм, які застосовувалися у технологічному циклі.

За висновками фахівців загальна вартість вилучених препаратів та обладнання на «чорному» ринку становить майже 450 тисяч гривень.

Тривають експертизи вилучених речовин та слідчі дії.