На Донбасі СБУ за процесуального керівництва військової прокуратури Маріупольського гарнізону викрила терористичне угрупування.

Про це повідомляється на сторінці прес-центру штабу ООС у Facebook.

Мова йде про "громадянина К.", котрий скуповував зброю та боєприпаси, узгоджував свої дії зі співробітниками ФСБ, маючи на меті силову підтримку опозиційних політичних об’єднань шляхом вчинення терористичних актів під час проведення президентських виборів.

"Встановлено, що "громадянин К." діяв за попередньою змовою з невстановленими на цей час особами та узгоджував свої дії зі співробітниками ФСБ РФ (з дислокацією в АР Крим), маючи на меті силову підтримку опозиційних політичних об’єднань шляхом вчинення терористичних актів і масових заворушень на території України під час проведення президентських виборів", — йдеться у повідомленні.

Під час оперативних заходів упродовж серпня 2018-го — січня 2019 року були задокументовані факти придбання "громадянином К." бойових гранат та 11 пістолетів ПМ на загальну суму 5 250 доларів, збуту ним амфетаміну масою 11 грамів на загальну суму 5 000 грн, а також передачі 600 доларів співробітнику слідчих органів, котрий мав завдати третій особі тяжкі тілесні ушкодження.

10 січня 2019-го "громадянина К." затримали під час придбання чергової партії вогнепальної зброї — трьох пістолетів ПМ.

Зараз проводять розшукові дії, а також обшуки за місцем роботи та проживання фігуранта справи.

За результатами їхнього проведення буде вирішене питання щодо повідомлення про підозру, обрання запобіжного заходу — тримання під вартою.