Як повідомляє прес-центр СБ України, у ході спецоперації співробітниками СБУ було встановлено двох громадян України, які у період з березня по грудень 2014 року за вказівкою бойовиків «ДНР»  перевозили та зберігали зброю, призначену для скоєння терористичних актів проти мирного населення.

У підземному сховищі зловмисників співробітники СБУ виявили та вилучили автомати Калашникова, гранатомети різних модифікацій, боєприпаси до них, ручні гранати, гранати до підствольних гранатометів, набої, а також топографічні карти міст Слов’янськ, Барвенкове, списки груп спостерігачів ОБСЄ, флеш-карти з фото- та відеофайлами бойовиків «ДНР».

Управлінням СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ст.258-3 (участь та сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Ще одного посібника терористів було затримано контррозвідкою СБУ у місті Красноармійськ Донецької області. 46-літній місцевий мешканець збирав та передавав бойовикам «ДНР» інформацію щодо дислокації та переміщення підрозділів Збройних Сил України в районі проведення АТО, їх особового складу та військової техніки.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 256 Кримінального кодексу України.

Також у Маріуполі виявили значний арсенал зброї, які приховали терористи.