За матеріалами СБУ засуджено одного з організаторів псевдореферендуму на Донеччині.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

За матеріалами Служби безпеки України до шести років ув’язнення засуджено одного з організаторів псевдореферендуму 2014 року у Донецькій області. Оперативники спецслужби встановили, що селищний голова селища Миронівський Бахмутського району у квітні-травні 2014 року добровільно сприяв організації і проведенню незаконного референдуму.

Повідомляється, що він скликав позачергову сесію сільради та агітував депутатів надати приміщення для проведення антиконституційного заходу, а також організував діяльність виборчих дільниць і розподілив обов’язки між іншими організаторами фейкового волевиявлення.

Сказано, що під час санкціонованих слідчих дій за місцем роботи фігуранта справи правоохоронці виявили документи, засоби комунікації та інші речові докази, які підтверджують його протиправну діяльність.

Артемівський міськрайонний суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Донецький апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Нагадаймо, на Луганщині заочно засудили до ув’язнення трьох співорганізаторів так званого “референдуму” на підтримку терористичної організації “ЛНР”.