Громадянин України «С», 1956 р.н., дав свідчення, що брав участь у подіях біля Будинку профспілок на Куликовому полі м.Одеси на боці антиукраїнських сил. Зловмисник проводив антиукраїнську агітацію серед громадян, підбурював їх чинити опір правоохоронним органам, бити мирних громадян.

Під час обшуку у помешканні затриманого співробітники СБУ вилучили мисливську зброю «Форт-201», боєприпаси до автомата Калашникова 5,45 мм, карабін СКС та пневматичний пістолет та набої до них. Також у зловмисника виявлено інструкції щодо виготовлення саморобних вибухових пристроїв, електронні схеми та комплектуючі, що використовують як електронні детонатори та для дистанційного підриву СВП, примірники агітаційної газети «Нороссия».

У рамках розпочатого кримінального провадження тривають оперативно-слідчі дії.

Як писав «Вголос», 2 травня в Одесі антиукраїнські нападники вбили з вогнепальної зброї кількох учасників маршу за єдність України, здійснивши свій напад за сприяння частини працівників міліції.

У результаті зіткнень і пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі Одеси загинуло 48 людей, 250 – отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані. Серед постраждалих – 21 правоохоронець. 11 травня у лікарні померли ще двоє постраждалих.

2 травня було затримано 160 найбільш активних учасників масових заворушень.

25 вересня міліція завершила розслідування подій Одесі 2 травня – 24 учасникам оголошено про підозру. 

Ще 9 учасників заворушень оголосили у розшук