Як повідомляє прес-центр СБУ, поблизу Волновахи співробітники СБУ затримали інформатора незаконного збройного формування «Оплот» т. зв. «ДНР» на прізвисько «Мойдодир». Ним виявився місцевий мешканець, 1966 р. н.

«Встановлено, що зловмисник збирав інформацію про місця дислокації, переміщення українських вояків, військової техніки, розташування блокпостів біля населених пунктів Ольгінка, Новотроїцьке, Лісове, Велика Анадоль, Миколаївка, Володимирівка. Зібрані відомості «Мойдодир» передавав телефоном особисто ватажку однієї з бригад бандформування «Тіхону», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляють, що оперативні групи контррозвідки СБУ поблизу м. Красноармійськ затримали двох інформаторів та коригувальників вогню терористів, 1974 та 1985 р. н., які за власною ініціативою збирали дані про підрозділи ЗСУ біля населених пунктів Очеретине та Тоненьке.

Окрім того, в Одеській області співробітники військової контррозвідки затримали громадянина України, 1985 р. н., – активного учасника терористичної діяльності на прізвисько «Філософ».

«Бойовик у квітні минулого року вступив до незаконного військового формування терористичної організації «ДНР», зі зброєю в руках чергував на блокпосту поблизу м. Костянтинівка, брав участь у нападах на державні установи та вбивствах мирних громадян. Щоб уникнути покарання за скоєні злочини, «Філософ» утік та переховувався на Одещині», – йдеться в повідомленні.

Проти затриманих тривають оперативно-слідчі дії.