Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Контррозвідники СБУ встановили, що незаконне воєнізоване формування планує збройний напад на український блокпост і захоплення трьох нових БМП, щойно переданих на озброєння Національної гвардії України. Масштабна диверсія  мала на меті дискредитувати військовиків АТО, створити резонансний привід для антиукраїнської пропаганди.

Бандити розраховували залучити до вчинення цього злочину свого інформатора, який орієнтувався на місцевості та не викликав підозри. Мешканець м. Курахове, 1964 р.н. був завербований бойовиками й повідомляв їм на «гарячу лінію» дані про дислокацію сил АТО.

Карти з відповідними позначками він возив до Донецька й віддавав при особистих зустрічах з терористами. Від них він отримав нове завдання – на автомобілі перевезти диверсійну групу з чотирьох натренованих російськими спецпризначенцями бойовиків з контрольованої терористами території до українського блокпосту у с. Курахівка.

Співробітники СБУ викрили й затримали поплічника терористів, попередивши вчинення злочину. Спільно із армійськими підрозділами вжито заходів з посилення блокпостів і недопущення викрадення української техніки.

Стосовно затриманого тривають слідчі дії.