Працівники Служби безпеки України 5 вересня повернулися до компанії «АрселорМіттал» Кривий Ріг» для проведення перевірок.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Наразі СБУ проводить перевірки агломераційної фабрики метвиробництва.

У пресcлужбі повідомили, що правоохоронці спільно з фахівцями обласної екологічної інспекції проводять вимірювання на стаціонарних джерелах викидів. Підприємство, із свого боку, створює усі умови для представників СБУ, яка продовжує розслідування кримінальної справи за статтею 441 Кримінального кодексу України

У компанії також повідомили, що з позаплановою перевіркою на об’єкті підприємства прийшли представники Державної інспекції з ядерного регулювання, однак їм у перевірці відмовили. Причиною відмови у доступі до підприємства стало те, що підставою для перевірки став лист СБУ, який Державна інспекція пред'явити відмовилася. Також у компанії вважають, що аналогічну перевірку радіації вже проводили та порушень не виявили.

У компанії додали, що "АрселорМіттал Кривий Ріг" продовжить стежити за розвитком подій та інформувати українські та міжнародні ЗМІ про тиск на найбільше гірничо-металургійне підприємство в Україні.

Як писав "Вголос", за висновками перевірки, керівництво “АрселорМіттал” допустило порушення техніки безпеки, наслідком якого став витік радіації на підприємстві.