На парламентських виборах 2006 року не виключене блокування СДПУ(О) з "Партією регіонів", НДП та партіями "Трудова Україна" і "Нова демократія". Про це народний депутат України, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма повідомив під час прес-конференції у Львові сьогодні.

"До наших стратегічних партнерів можна відносити "Партію регіонів", партію "Трудова Україна", "Нова демократія" Кушнарьова. Це є ті політичні сили, які готові до блокування", - зазначив Ігор Шурма. "Недавня заява Валерія Пустовойтенка, дає можливість віднести його в резерв опозиційних сил, НДП фактично готова до блокування", - додав він.

Ігор Шурма наголосив на тому, що об'єднавчі процеси завжди приносять більше користі, ніж їх відсутність, але додав, що СДПУ(О) повинна бути готова йти на вибори як самостійно, так і у блоці. "Остаточне рішення по створенню блоку будуть приймати з'їзди. Зараз ідуть консультації", - відзначив він. "Мені складно говорити про те, скільки ми можемо набрати відсотків, за умови самостійної участі, тому що я не знаю, якої глибини і сили досягне робота репресивної машини сьогоднішньої влади", - зазначив Ігор Шурма. "Те, що ведеться цільова робота по знищенню СДПУ(О), ні в кого сумнівів немає", - додав він.