14 червня Соціал-демократична партія України (об‘єднана) і партія „Держава” пікетують Вищий господарський суд України.

Акція організована на підтримку телеканалу „КРТ” – єдиного в країні каналу, який принципово не показує рекламу, жорстокість, насильство, порнографію та бездумні шоу. Крім цього, це засіб масової інформації, який враховує інтереси інвалідів – глухих та людей з ослабленим слухом людей.

„КРТ” ще в 2004 році подав документи, за якими повинен був отримати право на розширення свого мовлення на всю територію України. Керівництвом цього засобу масової інформації були виконані всі конкурсні вимоги, сплачені всі рахунки. Проте канал так і не отримав можливості вийти на всеукраїнський рівень. Гоніння на канал влаштували, говорячи відкрито, голова Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення (від „Нашої України”) Віталій Шевченко. Ще один персонаж цієї історії – генеральний прокурор Святослав Піскун, який намагається через суд відкликати ліцензію „КРТ”, сказано у повідомлення прес-служби СДПУ(о).

Члени СДПУ(О) і партії „Держава” під стінами Вищого господарського суду України вимагають припинити утиски каналу „КРТ”.