Як повідомила прес-служба НСНУ, відповідним розпорядженням на Львівщині, Чернігівщині та Дніпропетровщині створено обласні та територіальні виборчі штаби партії “Наша Україна”.

Керівником Дніпропетровського обласного виборчого штабу партії НСНУ призначений перший заступник голови партії, член Президії Юрій Єхануров, Чернігівського – голова облдержадміністрації Микола Лаврик. А виборчий штаб НСНУ у Львівській області очолив голова Львівської ОДА, член Президії НСНУ Петро Олійник

А тепер оцініть нашу делікатність!

Перше. Ми не піднімаємо питання про те, наскільки етично голові облдержадміністрації очолювати виборчий штаб однієї з політичних сил. Ми нікому не нагадуємо їхніх клятв про відокремлення бізнесу від влади і несумісництво політичної діяльності з роботою чиновника.

Друге. Ми не нагадуємо про те, що у діяльності Олійника на посаді губернатора простежується чіткий алгоритм: що три місяців перебування на посаді губернатора Петро Олійник бере «тайм аут» на півмісяця – місяць.

Третє. Ми не нагадуємо усього, що знаємо про Олійника. Бажаючі просто можуть ввести його прізвище у віконечко «Пошук» на цьому сайті – і вистачить президентові ганьби до кінця життя за те, кого він пригрів у своїй ополонці.

Але ми нічого цього не пишемо. Бо всі думки наші тільки про мир і злагоду.

Алілуя!!!

P.S. Згадав віршик:

Сонце сходить на городі,
А заходить за сарай.
Хош – клади на все с прибором,
Хош – лягай і помирай.

Хош - вірші пиши в альбом,
Лобзиком випилюй,
А хош – до стінки бийся лобом
І петлю намилюй.

P.Р.S. При написанны цього тексту жодна жива істота не пострадала. Всі десь поховалися, подонки