Цю ініціативу Ірина Сех озвучила на засіданні президії Львівської обласної ради, яке відбулося 31 серпня 2012 року,  передає прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Депутат зазначила, що вже зараз є приклади порушення виборчого законодавства, спроби застосування фальсифікацій. «Тому я пропоную внести до порядку денного наступної сесії Львівської обласної ради питання про створення тимчасової контрольної комісії із запобігання порушенням виборчого законодавства», – зазначила Ірина Сех.
 
Вона також запропонувала заслухати на сесії інформацію про роботу Львівської обласної державної телерадіокомпанії. «За результатами недавнього моніторингу регіональних та загальнонаціональних ЗМІ, лідером  телепростору в усіх областях протягом перших трьох тижнів виборчої кампанії була Партія регіонів, а на телеканалах Донеччини опозиції надають у 100 разів менше ефірного часу, ніж Партії регіонів. Львівщина – це,  звичайно, не Донеччина, однак хотілося б почути, яка ситуація в нас на державному телеканалі», - зазначила депутат.
 
Наступна сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу 12 вересня 2012 року.