Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У листі до міністра очільник Львівщини наголошує, що ПАТ «Шахта «Надія», працюючи без державної підтримки, забезпечує перевиконання планових показників з видобутку вугілля (січень 2014 року – 134%, лютий – 140, 2%, березень – 153, 2%).

«Незважаючи на це, на шахті є постійні проблеми з реалізацією вугілля на теплові електростанції. При можливості щоденно відвантажувати до 15 вагонів, реально відвантажується значно менше, наприклад:  01-06.01.2014 – по 5 вагонів щодоби; 21-31.03 – по 2 вагони щодоби. В результаті, на підприємстві виникає брак обігових коштів на виплату зарплати та погашення боргу за спожиту електроенергію. У березні виник борг на суму 1 млн. 226 тис.грн.», – йдеться у зверненні.

«Це зумовило загрозу припинення електропостачання шахти, а отже може спровокувати загострення соціальної напруги на підприємстві. Враховуючи цю ситуацію, та для забезпечення стабільної роботи підприємства, просимо доручити ДП «Вугілля України» забезпечити відвантаження вугілля з шахти на теплові електростанції у квітні і до кінця 2014 року в обсязі не менше, ніж по 15 вагонів щодоби», – зазначає у листі Сех.     

Нагадаємо, сьогодні буде припинено послуги електропостачання ДВАТ «Шахти «Надія» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію.