Про це йдеться у зверненні Сех до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На території Львівської області свою виробничу діяльність з видобутку природного газу здійснювало газопромислове управління «Львівгазвидобування», як самостійний підрозділ ДК «Укргазвидобування». Однак, 1 квітня 2011 року без будь-яких погоджень з облдержадміністрацією ГПУ «Львівгазвидобування» було ліквідоване, а натомість створено Львівське відділення ГПУ «Полтавагазвидобування».

«Ліквідація ГПУ «Львівгазвидобування» мала багато негативних наслідків, та основне – область на три роки втратила частку консолідованого податку на прибуток підприємства (понад 6 млн. грн.), а також втратить у 2014 році понад 30 млн. грн. зі сплати єдиного соціального внеску. До того ж за період керівництва ГПУ «Полтавагазвидобування» видобуток газу зменшився на 4,8%.

Враховуючи те, що сьогодні в Україні стоїть завдання збільшувати видобуток власного газу, просимо про відновлення окремої філії ПАТ «Укргазвидобування», – йдеться у зверненні голови ОДА до Міністра.

Ірина Сех запевняє, що це покращить роботу підприємства та оперативність у прийнятті управлінських рішень й облдержадміністрація буде максимально сприяти цій роботі.

Відзначимо, що «Львівгазвидобування» видобуває в середньому 1 млрд кубометрів газу на рік.