Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Як зазначає Ірина Сех, у Бродівському, Буському, Кам’янка-Бузькому та Радехівському районах Львівщини через відділення Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» розповсюджено видання «Дзвони Нації», засновником якої є (з вихідних даних)  громадська організація «Поклик Нації». Матеріали газети містять недостовірну інформацію наклепницького характеру, яка принижує гідність кандидатів у народні депутати.  

«Є підстави вважати, що видання поширюється незаконно, без відповідної угоди з «Укрпоштою». Окрім цього, таку ж газету розповсюджують у наметах Партії регіонів. Зокрема, у м. Бродах зафіксовано такий факт, складено акт про порушення та подано скаргу до суду», - зазначає Ірина Сех.
 
Кандидат в депутати просить прокуратуру з’ясувати, чи законно розповсюджується газета та чи є порушення з боку Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у зв’язку з розповсюдженням цього видання.
 
За інформацією Ірини Сех, у вихідних даних газети зазначено недостовірну інформацію, зокрема, щодо тиражу газети, замовлення тощо.