Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"

«Щоправда, автори фальшивок називають кандидата в депутати у 119-му виборчому окрузі вже «народним депутатом», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, у селі Руденко Радехівського району було розклеєно листівки такого змісту: «Увага! Запрошуємо на зустріч з народним депутатом Сех Іриною Ігорівною, яка відбудеться 16 жовтня о 12 годині біля Народного дому села Руденко. На зустрічі можна звертатися за матеріальною допомогою і щодо виділення грошей на вибори». Внизу листівки був розміщений логотип ВО «Свобода». У селі Кустин листівка відрізнялася лише часом зустрічі – 13.00. Люди приходили на зустріч, про яку нічого не знала Ірина Сех.

Як розповідають тамтешні жителі, 15 жовтня, пізно ввечері, в селах бачили автомобіль червоного кольору ВАЗ 2109 з номерним знаком 122-23 ТС. Саме люди з цього авто розклеювали листівки нібито від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Нагадаємо, що 16 жовтня на прес-конференції Ірина Сех повідомила, що 13 жовтня у Бродівському і Радехівському районах було масово розклеєно фальшиві оголошення про зустріч з «народним депутатом Сех Іриною Ігорівною». «Коли ми проаналізували, де і під чиїми агітками були ці оголошення розклеєні і те, що вони навіть одним скотчем приклеєні, то чітко можна побачити кандидата в депутати від ПР, керівника апарату Бродівської райдерждміністрації пана Коб’ялковського. Ось власне така фантазія моїх опонентів, які таким чином вирішили знизити мій рейтинг. До кінця тижня чекаємо на такі різноманітні сюрпризи, очевидно у суботу, неділю вони будуть у всіх округах, де є рейтингові кандидати, які перемагають, також чекаємо на «чорнуху» щодо «Свободи», – зазначила Ірина Сех.