Про це інформує її прес-служба.

У своєму депутатському зверненні Ірина Сех клопоче також про документальне підтвердження участі в АТО для 150 військових, якими було поповнено особовий склад батальйону місяць тому.

Сех зазначає, що до неї звертаються рідні та близькі бійців 3-го батальйону за підтримкою їхніх вимог про здійснення ротації особового складу, який вже понад три місяці  виконує завдання в зоні АТО.

«Вимоги заявників зумовлені не тільки ризиками ведення бойових дій, а й низьким рівнем матеріально-технічного забезпечення підрозділів, фізичним та психологічним виснаженням бійців», - зазначає народний депутат.

 «Водночас до мене надійшли звернення про те, що 150 військових, які прибули з навчальних підрозділів для поповнення батальйону, не отримали документального підтвердження, що вони є учасниками АТО. З огляду на викладене, прошу Вас вирішити питання щодо ротації особового складу 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області, вкрай необхідної для фізичної та психологічної реабілітації бійців, доукомплектувати батальйон необхідною військовою технікою та надати документальне підтвердження про участь в АТО 150 бійцям, якими було доукомплектовано особовий склад батальйону», – зазначила Ірина Сех.