Він повідомив, що вийшов з голодування у п’ятницю, загалом провівши без їжі 9 днів.

«В нас була інформація на шосте число, що дуже багато людей по Україні були готові їхати під Український дім. Реально почала працювати мобілізація. Але, на жаль, опозиція вирішила оголосити перемогу і зупинити акцію. Тому основну ціль, яку особисто я ставив – це спробувати відновити мобілізацію і зібрати досить велику кількість людей. Тому що я реально розумів, що цей закон можна зупинити тільки одним способом: якщо мобілізується достатньо велика кількість людей, громадських активістів, тобто людей, які не прив’язані до політичних партій», – розповів голова ВК «Наступ».

Він зазначив, що біля Українського дому організувалося кілька груп голодуючих.

«Як виявилося на четвер-п’ятницю, є певні люди, які висловлюють думку від всіх, не тільки від голодуючих, а від усіх, хто приймав участь в Українському домі. Наприклад той самий ультиматум опозиції, який передбачав, щоб зі списків викинули Томенка, інших голів фракцій. Я рахую, що це неправильно, тому що містечко почало «в темну» використовуватися для боротьби з опозицією. Це не та ціль, яку я ставив. І тому пішла дискредитація. Фактично одних людей записували в основний список. Там не всі були, які подавалися, як голодуючі», – наголосив Руслан Секела.

Він додав, що містечко в Києві не виконує мобілізаційної функції, яка була на цю акцію покладена.

«Я розпочав голодівку четвертого числа ще разом з депутатами і припинив її в п’ятницю, тому що вже такий стан був, що я організаційними питанням займатися не міг. І саме основне, я зрозумів, що це містечко не мобілізує людей. Тобто ті повідомлення, які ідуть через Інтернет, через засоби масової інформації, вони, на жаль, не приводять до мобілізації», – наголосив голова ВК «Наступ».

Він додав, що акція фактично не дала того результату, якого очікували. Крім того, в регіони не доходить інформація про те, що відбувається в Києві.

За словами Руслана Секели, в таборі спеціально були певні пересмикування для того, щоб була одна група впливу, яка зможе від імені всього містечка озвучувати інформацію.

«Я висловив свою альтернативну точку зору. Я сказав, що це неправильно – понижувати рейтинг опозиції. Так, опозиція здала мову. Але використовувати це містечко як постійний таран опозиції – це неправильно, бо я думаю, що будь-які партнери в боротьбі з режимом будуть корисні в майбутньому. Це була моя точка зору, але її там не всі послухали», – наголосив Руслан Секела.

Він додав, що інформація про те, що він начебто їв чи пив пиво під час голодівки – брехня.

«Це є брехня. Бо хтось мені розказував, що є відео, як я їм. Якщо у когось є така інформація, то я тільки за те, щоб вони виставили або фотографії, або відео в Інтернеті. Просто якщо вони брешуть, то хай підкріплять свої слова якимось фактажем. Тим більше, я не для них там голодував, а для того, щоб привернути до мови увагу», – наголосив голова ВК «Наступ».

Нагадаємо, журналіст «Української правди» Катерина Аврамчук, яка голодувала під Українським домом, розповіла у коментарі Вголосу, що Руслан Секела був помічений в одному зі столичних кафе, розпиваючи пиво.